Foxconn v Kutné Hoře rozšiřuje své logistické aktivity pro výrobu

AAAAAA
Kategorie: Naše transakce
Foxconn v Kutné Hoře rozšiřuje své logistické aktivity pro výrobu Foxconn v Kutné Hoře rozšiřuje své logistické aktivity pro výrobu

Tým industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle (JLL) zprostředkoval rozšíření skladových prostor společnosti Foxconn v Průmyslové zóně Kutná Hora. Projekt stavěný na míru byl dokončen ve stanoveném čase a rozpočtu a překonal očekávání klienta. 

Významný výrobce elektroniky, tchajwanská společnost Foxconn, dokončil rozšíření svého závodu v Kutné Hoře o velikosti více než 25.000 m2 skladových a kancelářských ploch. Moderní skladové plochy se podařilo dokončit a kompletně předat investorovi během sedmi měsíců. Developerem byla belgická developerská společnost Industrial and Logistics Developments NV. V nových prostorech bude operovat logistická společnost Global Logistics Solutions.

Global Logistics Solutions, poskytovatel logistických služeb, expanduje do lokality v Kutné Hoře a z nového skladu bude zásobovat výrobní linky Foxconnu.

Global Logistics Solutions sídlí od roku 2001 v Pardubicích a nedávno rovněž ve spolupráci s JLL rozšířila své prostory v CTP Parku Pardubice. Expanze do Kutné Hory je velkým úspěchem této společnosti a současně je velice dobrou zprávou pro Kutnou Horu, neboť tento projekt přinese ve finální fázi až 150 nových pracovních míst. JLL v této transakci zastupovala společnosti Global Logistics Solutions a Foxconn a podařilo se jí vyjednat optimální podmínky pro výstavbu moderní logistické haly “na míru” do vlastnictví investora,“ komentuje Miroslav Kotek, senior konzultant oddělení industriálních nemovitostí ve společnosti JLL.

Graeme Strachan, manažer společnosti Global Logistics Solutions, dodává: „Jak zmiňuje JLL, tento projekt je pro nás opravdu zlomový, neboť navýší kapacitu Global Logistics Solutions na více než 70 000 paletových míst. Je zároveň příslibem do budoucna, můžeme se o něj opřít při realizovaní našich strategických cílů pří poskytování skladovacích prostor a logistických služeb nejen společnosti Foxconn a jejím partnerům, ale i při expanzi na českém, potažmo evropském trhu.“ 

Pošlete url této stránky svým přátelům:
Email přítele:
*
Váš e-mail:
*
Komentáře:

Sídlo společnosti v České republice
Na Příkopě 21
110 00 Praha 1
+420 222 222 102
industrialczech@eu.jll.com
Fax +420 224 239 520