Skupina Geis otevřela své nové logistické centrum o rozloze 5.600 m2 v Řehlovicích (v Ústeckém kraji). Realitní poradenství poskytovalo industriální oddělení JLL.

AAAAAA
Kategorie: Aktuality z trhu
|
Datum zveřejnění: 03 Duben 2017
Skupina Geis otevřela své nové logistické centrum o rozloze 5.600 m2 v Řehlovicích (v Ústeckém kraji). Realitní poradenství poskytovalo industriální oddělení JLL.      Skupina Geis otevřela své nové logistické centrum o rozloze 5.600 m2 v Řehlovicích (v Ústeckém kraji). Realitní poradenství poskytovalo industriální oddělení JLL.

Geis bude v Řehlovické zóně profitovat z vynikajícího dopravního spojení mezi Prahou a Ústím nad Labem/Dražďany díky dokončenému úseku dálnice D8 mezi Bílinkou a Řehlovicemi.        

Přední logistická společnost Geis, kterou v tomto projektu zastupovala realitní poradenská společnost JLL, si pronajímá nové skladovací prostory o zastavěné ploše 5.600 m2 v areálu Řehlovická zóna. Česká realitní společnost Real Spektrum v Řehlovické zóně postavila pro Geis nové logistické centrum na míru (jako tzv. built-to-suit projekt). V únoru a březnu letošního roku probíhaly stavební úpravy interiéru dle požadavků firmy Geis a montáž technologie, plný provoz centrum zahájilo od dubna 2017.  

„V posledních letech naše aktivity na severozápadě Čech neustále rostou a potřebovali jsme jednoznačně větší prostory. Řehlovická zóna nás oslovila vynikající polohou a flexibilitou developera připravit nám logistické centrum na míru. Samotný proces vyjednávání a přípravy našich prostor trval zhruba rok a půl a byl dokončen v březnu 2017,“ uvádí Miroslav Silovský, prokurista logistické společnosti Geis. 

Ústecký kraj je s 255.000 m2 moderních industriálních prostor šestým největším trhem v České republice. S dokončením zbývajícího úseku dálnice D8, právě v těsné blízkosti Řehlovic, očekáváme jeho další rozvoj. Již nyní registrujeme poptávky především od logistických a výrobních firem,“ dodává Anna Kubějová, senior konzultantka industriálních nemovitostí JLL, která byla zodpovědná za proces vyhledávání a vyjednávání nových prostor pro firmu Geis.   

Řehlovická zóna, která se nachází v těsné blízkosti dálnice D8 mezi obcemi Řehlovice a Stadice, nabízí celkem 89.200 m2 pozemků pro průmyslovou výstavbu.  

Pošlete url této stránky svým přátelům:
Email přítele:
*
Váš e-mail:
*
Komentáře:
Nejnovější nabídky
Liberec - Ostašov
Liberec Airport Park se nachází v blízkosti letiště ...
Ústí nad Labem
SkyPark Ústí nad Labem nabízí k pronájmu novou ...
Praha - jih (Vestec)
S-Park Prague-Vestec se nachází v průmyslové zóně v ...

Sídlo společnosti v České republice
Na Příkopě 21
110 00 Praha 1
+420 222 222 102
industrialczech@eu.jll.com
Fax +420 224 239 520